Navigácia

Obsah

Rekonštrukcia autobusovej zastávky

Typ: ostatné
Rekonštrukcia autobusovej zastávky ĽADY SA POHLI ALEBO AKO SA V NAŠEJ LIESKE A NA VEĽKEJ LÚKE TEŠÍME Z NOVEJ AUTOBUSOVEJ ZASTÁVKY

Je to už nejaký ten rôčik, čo sa obec Veľká Lúka rozhodla urobiť prvý krok k tomu, aby sme prispeli k rozvoju miestneho územia. Jednoducho k tomu, aby nielen naša obec ale i širšie okolie pocítilo zmenu k lepšiemu. Dali sme dokopy nápady a nakreslili skicu autobusovej zastávky. Je pravda, že sme ju mali, ale v stave, ktorý nerobil pekné meno ani obci a už vôbec nie širšiemu okoliu.

Keď sme sa mohli prostredníctvom MAS NAŠA LIESKA a jej výzvy zapojiť do čerpania prostriedkov z fondov EÚ, zdieľali sme nadšenia, že sme účastní tohto združenia a že máme možnosť získať cudzie zdroje na zveľadenie svojho majetku. Pustili sme sa s chuťou do toho a výsledky sa dostavili.

Určite to všetko chcelo trochu odhodlania, schopnosti promptne reagovať a taktiež istú dávku trpezlivosti. Kým iní šomrú, ako sa čo nedá, aké je všetko ťažké, my sme si išli „svoje“. A oplatilo sa. Sme medzi prvými, ktorí to dotiahli do konca! A sme na to hrdí!

Projekt sme zrealizovali a posúďte sami, že vydarene. Nehovoríme len o fáze realizácie projektu, ale aj úspešného ukončenia projektu rekonštrukcie zastávky v podobe refundácie finančných prostriedkov.

Áno, chcelo to čas, ale stojí to za to. Sme hrdí, že  vám všetkým môžeme byť príkladom. Smelo do toho :-)


Príloha

Vytvorené: 30. 5. 2023
Posledná aktualizácia: 30. 5. 2023 11:23
Autor: Správca Webu